Zeytinburnu Şehir İçi NAKLİYAT

Yenibosna Şehir İçi NAKLİYAT
22 Haziran 2020
İkitelli Nakliye Fiyatları
8 Şubat 2021

Zeytinburnu Şehir İçi NAKLİYAT

Zeytinburnu Şehir İçi Nakliyat

Taşımacılık geçmişten günümüze çok önemli bir eylem haline geldi. Hatta taşımacılığı profesyonel olarak nakliyat firmaları yapıyor. Bunun bu şekilde olması amatör olarak yapılan taşımacılığın günümüzden ortadan kaybolduğunu görüyoruz. Çünkü amatör olarak yapılan taşımacılıkta çeşitli kazalar meydana geliyor. Hatta taşınan eşyaların çevreye darbe vermesi ve kırılması gibi birçok örneklerini verebiliriz. Zeytinburnu şehir içi nakliye uzun yıllardan beri başarılı şekilde hizmet veriyor. Çözüm odaklı çalışan firmamız taşımacılık sektöründe oldukça güven veriyor. Ev, iş yeri ve fuar gibi taşıma işini profesyonel olarak yapıyor. Teknik ve teorik olarak çözüm odaklı uzman ekibe sahiptir.

Şehir içi Nakliyat Neden Tercih Edilir?

Evden eve nakliyat için güvenilir bir firma seçilmesi gerekiyor. Zeytinburnu şehir içi nakliyat tüm beklentileri karşılayarak %100 başarı sağlıyor. Zeytinburnu’nda bulunan firmamız Avrupa yakası ve Anadolu yakası olarak hizmet veriyor. Eşyalarınızı kusursuz taşınmasını sağlıyor. Hatta taşıma işlerini en ideal planlama yöntemi ile gerçekleştiriyor. Titizlik ile çalışan firmamız şehir içi nakliyatı uzun yıllardan beri yapıyor. Kemik kadrosu ile eşyalarınızın çeşidi ne olursa olsun taşınacak eşyaları kendi eşyası gibi taşıyor. Bu yüzden ‘’Taşınan eşyalar kendi eşyamız’’ sloganı ile dikkatli ve titizlik ile nakliyat sağlanıyor. Eşyalarınızı eşya paketleme sistemi ile yapılıyor. Hatta büyük eşyalarınızın önemli olması sizleri korkutabiliyor. Bunun için sigortalı nakliyat sözleşmesi de bulunuyor. Tercih edilmesinin nedeni profesyonel olarak hizmet sağlanmasıdır diyebiliriz.

Nakliyat Nasıl Yapılıyor?

İstanbul kalabalık bir şehirdir. Bir yerden bir yere gitmek zaman kaybından başka bir şey değildir. Geçmişte ev, eşya ve fuar taşımacılığı amatör olarak yapılıyordu. Farklı bir boyut kazanarak taşımacılık sektörü hızlı gelişim sağladı. Firmamızın çalışma prensibi profesyoneldir. Nerede bulunuyorsanız firma çalışanlarımız bulunduğunuz yere gelerek detaylı incelemelerde bulunuyor. Eşyalarınızın hacmi, sayısı ve türleri incelenerek gerekli analizler yapılır. Daha sonra bu eşyalar paketlenerek hazırlanır. Eşyalarınızı dikkatli şekilde taşınması gerekiyor. Herhangi bir zarar vermeden taşınması oldukça önemlidir. Eşya sıralaması da önemlidir. Evinize ilk girecek eşyaların sıra ile dizilmesi fayda sağlar. Daha sonra taşınacak yere gelinerek dikkatli olarak taşıma yapılıyor.

Şehir içi Nakliyatın Önemi

İstanbul Avrupa yakasından Anadolu yakasına taşımacılıkta lider olan firmamız donanımlı personel ekibine sahiptir. Şehir içi nakliyatının önemi oldukça önemlidir. Çünkü nakliyat sırasında zaman kaybı yaşamadan eşyalarınıza ve çevreye herhangi bir zarar vermeden taşımada olanak sağlıyoruz. Taşınacak eşyaların düzgünce paketlenmesi eşyaların çizilmemesini sağlıyor. Nakliyat aracı konforlu ve büyük büyüktür. Yollarda bulunan çukurlar arabanın sallanmasını oluşturur. Bu genelde eşyaların yerinden kayarak çevreye çarpmasını sağlıyor. Bu yüzden eşyalarda kırılma oluşabiliyor. Fakat araçlarımız oldukça donanımsal yapıya sahiptir. Sabit olarak dizi eşyalar da herhangi bir kayma meydana gelmez. Eşyalarınızı hep halat ile sabitliyoruz. Kırılacak eşyaların bulunma durumunda köpük kullanılıyoruz.

Asansörlü Taşıma

Taşımacılık farklı olarak yapılıyor. Yüksek katlı binalara bazı durumlarda geniş çaplı eşyalarınızı taşımak oldukça zordur. Hatta binanızda ki asansör ile taşınma durumunda asansörün bozulmasına neden olabiliyor. Bu yüzden asansör ile ağır eşyalar taşınması pek önerilmiyor. Bizler bunun için farklı bir çözüm üretiyoruz. Taşınacak kat kaçıncı kat olursa olsun, o kadar yükseklikte bir asansör sistemi kuruluyor. Bu asansör ile ağır ve zor taşınan eşyalar taşınıyor. Normal olarak 3 saatte yapılan taşımayı asansörlü taşıma yarı yarıya indiriyor. Şehir içi taşımacılığında farklı stratejiler uygulanabiliyor.

Nakliyat İşini Yapan En İyi Firmayız

Taşımacılık geniş bir kavram olmaya başladı. Farklı özelliklere sahip sistemler sayesinde taşımacılık önem kazandı. Zeytinburnu nakliyeci diğer firmalara göre daha başarılıdır. Çünkü işini düzgün, dikkatli ve titizlikle çalışan firmamız fark yaratmaya devam ediyor. Güçlü bir alt yapıya sahip olması firmamızın kalitesini üst seviyeye çekiyor. Günden güne müşterilerine üst düzeyde hizmet vererek taşımacılık sektörünü güvenilir şekilde yapıyor. Müşterilerin taşımacılıkta ihtiyaçlarını karşılayacak Ekipmanlara sahiptir. Yüksek katlı binalara asansörlü bir sistem kurarak taşımacılık yapılıyor. İstanbul’da bulunan tüm semtler bu hizmetten faydalanabiliyor. Firmamızın Misyonu dinamik ve genç ekibe sahibiz. Hızlı ve donanımlı personele sahibiz. Yenilikçi olarak bu sektörde şekil veriyoruz. Vizyonumuz ise, müşterilerimize nakliyat konusunda profesyonel hizmet sağlayarak müşteri potansiyelinin artmasını hedefliyoruz. Süreç odaklı ve kalite yöntemini faaliyete geçiyoruz.

 

 

Ayrıca Hizmet Verdiğimiz İlçeler;

Ataşehir,Avcılar, Ataköy, Atakent, Arnavutköy, Ambarlı, Acarkent, Alibeyköy, Aksaray, Acıbadem, Başakşehir, Bayrampaşa, Başakşehir, Bakırköy , Bağcılar, Bahçeşehir , Bahçelievler, Beylikdüzü, Beylerbeyi, Beykoz , Beyazıt, Beşiktaş, Bebek, Beyoğlu, Bostancı, Büyükçekmece, Caddebostan, Emirgan, Eyüp, Çekmeköy, Çavuşbaşı, Çatalca, Çemberlitaş, Çağlayan, Cağaloglu, Cihangir, Erenköy, Eminönü, Esenler, Esenyurt, Etiler, Feriköy, Fatih, Gürpınar, Gaziosmanpaşa, Gebze, Gürpınar, Göztepe, Florya, Göktürk, Güneşli, Güngören, Halkalı, Kemerburgaz, Hadımköy, Haznedar, İçerenköy, İkitelli, Kurtköy, İstinye, Kadıköy, Kozyatağı, Kağıthane, Karaköy, Kasımpaşa, Kartal, Kavacık, Kilyos, Kumburgaz, Kurtuluş, Küçükyalı, Küçükçekmece, Laleli, Levent, Libadiye, Maltepe, Maçka, Maslak, Mecidiyeköy, Merter, Nişantaşı, Ortaköy, Okmeydanı, Samandıra, Sarıyer, Sefaköy, Samandıra, Silivri, Sultançiftliği, Sultanbeyli, Şile, Sultangazi, Şenlikköy, Şişli, Şirinevler, Tarabya, Taksim, Tuzla, Topkapı, İmes, Ümraniye nakliyat, Üsküdar, Ulus, Pendik, Yenibosna, Yakacık, Yeşilköy, Zekeriyaköy, Zincirlikuyu, Zeytinburnu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir