Yenibosna NAKLİYAT

Tuzla NAKLİYAT
13 Eylül 2019
Şirinevler NAKLİYAT
13 Eylül 2019

Yenibosna NAKLİYAT

Yenibosna Nakliyat

Taşınmaya karar verdiniz. Şimdi sıra doğru nakliye firmasını bulmaktadır. Evet, taşınmak zor bir iş ama sizi bu zorlu işten en kolay şekilde kurtulmanızı sağlayacak  Yenibosna nakliyat firmasını bulmak daha zor bir iştir. Daha önce yaşadığınız tüm kötü tecrübeleri unutun. Firmamız sorunsuz bir taşınma dönemi yaşamanız için tüm ekibiyle yanınızdadır. Yapmanız gereken tek şey bize güvenmek. Ev veya iş yerinize, tüm değerli eşyalarınızı eski yerinden alıp yeni yerinize son derece titizlikle taşıyacağımızdan emin olun.

İl çapında nakliye firmaları arasından kalitesi ve titizliği ile ön plana çıkan firmamız yıllardır kazandığı deneyim ile de rahat, güvenli, huzurlu bir taşınma süreci geçirmenize yardımcı olmaktadır.

Diğer Nakliye Firmalarından Farkımız;

 • Çalışanlarımızın deneyimli, titiz, güler yüzlü, sabırlı, hoş görülü ve hızlı olmasına dikkat ederek iş alımlarını gerçekleştiririz.
 • Eşyalarınızı taşıdığımız koliler, örtüler, taşıma asansörü vs. pek çok malzemenizin temizliğine ve bakımına özen gösteririz.
 • Nakliye araçlarımızın yeni, temiz ve bakımlı olmasına dikkat ederiz.
 • Söz verdiğimiz saatte gelir, işimizi hızlı ve dikkatlice yaparız.
 • Eşyalarınızı düzenli bir şekilde paketler, aracımıza yerleştiririz.
 • Tüm büyük boyutlu eşyalarınızı özenle sarıp sizden aldığımız gibi teslim ederiz.
 • Yeni yerinizde gardırop ve beyaz eşyalarınızın sizin uygun gördüğünüz yerlere montajını yaparız.
 • Zarar tespit edilen eşyalarınızı sigorta teminatı kapsamında bedelini öderiz.

 

Öncelikle ekibimiz elemanları taşınacak eşyaları tespit için sizinle randevulaştığı saatte gelir. Eşyaları yerinde tespit eden elemanlarımız, size en uygun ekipman ve araç temini sağlar. Asansör kurulacak ise, kurulumun nereden yapılacağı, kat analizleri gerçekleştirilir. Tüm değerlendirmeler yapıldıktan sonra taşınma günü için randevu verilir. Taşınma gününde karar verilen yerlere asansör kurulur. Kolilenen eşyalar uzman ekibimiz tarafından özenle asansöre yerleştirilir. Gardırop, beyaz eşya gibi büyük ebatlı eşyalar, konusunda uzman ekip çalışanlarımız tarafından sökülür. Taşıma asansörüne nakli yapılır ve nakliye aracımıza yüklenir.

Yeni yerinize yerleşirken de Yenibosna nakliye firmamız tüm beyaz eşya, gardırop, baza kurulumlarını yaparak eşyalarınızı hızlıca yerleştirmenize yardımcı olur. Taşınma esnasında tüm dikkatimize rağmen hasar gören eşyanız olursa firmamız sigorta kapsamında hasarın teminini sağlayacaktır. Uzman ekibiz taşınma esnasında yaşayabileceğiniz her türlü sorunda çözümleri ile yanınızda olacaktır. Eşyalarınız ne kadar çok olursa olsun, eviniz ya da iş yeriniz kaçıncı katta olursa olsun hiç önemli değil. Hizmetimizin kalitesi, tecrübeli kadromuz ve donanımlı ekipmanımız ile taşınma sürecinizi sıkıntısız yaşayabilmeniz için yanınızda olacağız.

Taşınma işi sizi ne kadar düşündürse de işin kolaylaşması tercih ettiğiniz nakliye firması ile doğru orantılıdır. Yenibosna nakliyeci firması olarak işimizi düzgün, hızlı, titiz şekilde yapmaktayız. Kurumsal nakliye firması mantığı üzerine kurulmuş olan firmamız sizleri, yeni mekânlarınıza huzurla yerleştirir. Sizin için değerli olan eşyalarınız bizim için de değerlidir.

5 Comments

 1. Amine dedi ki:

  Sizlerle bugün bir çalışmamız oldu ama son olmayacak sizleri herkese tavsiye edeceğim yenibosna nakliyat olarak arttığımda ilk siz karşıma çıktınız telefonda bizi karşılayan Ozan bey ve işimizi yapmaya gelen ekip harika insanlardı sorunsuz bir şekilde işimizi tamamladılar nakliye işi yaptırmak zor olmayacağını sizinle tanışmak anladım çok teşekkürler.

 2. Fırat dedi ki:

  Yenibosna nakliyat sizden çok memnun kaldık işinizi temiz dürüst hakkıyla yapıyorsunuz teşekkürler birdaha ki işlerimizde tercihimiz sizsiniz

 3. İbrahim dedi ki:

  Çok titiz ve çok dikkatliydiniz bu kadar beklemiyordum elinize sağlık Yenibosna nakliyat güvenilir bir nokta

 4. Mirza dedi ki:

  Taşınma işlemleri çok zorlu işler bunu bir kere yaşadım ama geçen hafta sonu aslında zor bir iş olmadığını sizinle tanışarak anladım Yenibosna’dan Zeytinburnu’na eşyalarımı Yenibosna nakliyat ile gönderdim 6 kişilik bir ekip ile geldiler tüm eşyalarımı toplayıp çok kalın koruyucu malzemeler ile sardılar eşyalarımla en ufak çizilme zedelenme dahi olmamış çok titizlikle toplayıp aynı şekilde yeni evimizde aynı titizlikle geri kurup yerleştirdiler bu işin profesyonelleri sizsiniz teşekkürler.

 5. sevim kalamış. dedi ki:

  bu konuda sektörün nirvanası yenibosna nakliyat olarak aldığım hizmetten ziyadesiyle memnun kaldım eşyalarımı yenibosnadaki evimden tekirdağ yazlığıma taşıdılar kusursuz bir çalışma oldu ve çok memnun kaldım işlerini harika ve çok titizlik ile yapıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir