Sultanbeyli NAKLİYAT
13 Eylül 2019
Yenibosna NAKLİYAT
13 Eylül 2019

Tuzla NAKLİYAT

Tuzla Nakliyat

Tuzla nakliyat firması olarak İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan merkez şubemizden Türkiye ve İstanbul geneline nakliye işleriniz de hizmet sunmaktayız. Güler yüzlü, kaliteli, güvenilir ve hızlı çözümlerle siz halkımızın her türlü nakliye işlerin de uzman ekibimizle çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Firmamız nakliye işleri haricinde paketleme, depolama, ev ve ofis taşımacılığı, şehirlerarası ve şehir işi nakliye hizmetlerini Avrupa ve dünya standartlarında sunmaktadır. Nakliyat işlerimiz olduğunda ister evden eve olsun, ister işyeri taşımacılığı olsun ihtiyaçlarımızı karşılayacak güvenilir kriterlere sahip bir firma bulma arayışına gireriz. Bazen eş, dosttan duyduğumuz bir firma adı, bazen de profesyonel çalışan bir firma ararız. Sizlerde güvenilir hizmet almak istiyorsanız profesyonel çözümler sunan firmamıza telefon numaramızdan veya web sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

ASTEK NAKLİYATASTEK NAKLİYATASTEK NAKLİYAT

 

Nakliye Hizmetlerimiz

Maddi veya manevi değerleri olan kıymetli eşyaların taşınmasın da güven en önemli faktördür. Firmalar sizin değer anlayışınız idrak edemeyebilir. Böyle durumlar da eşyaların zarar görmesi söz konusudur. Firmamız nakliye hizmetinin parçası olarak sigortalı taşıma hizmeti vermektedir. Sizin için değerli olan bizim içinde değerlidir. Firmamız montaj gerektiren ürünlerin demontajı ve paketlenmesi, eşyaların kutulanma, sarılma ve paketlenmesi, yeni adrese taşınan eşyaların montajının yapılmasını, hasarlara ve nakliye sorunlarına karşı sigorta hizmeti sunmaktadır. Tuzla nakliye işleriniz de firmamızla iletişime geçerek gönül rahatlığı ile güvenilir hizmeti almanın güvencesini yaşarsınız. Nakliye hizmetlerin de güven kadar zaman da önemlidir. Planlanan zaman dilimleri için de evinizden veya işyerinizden alınan eşyalar yine plan dâhilin de yeni yerlerine taşınırlar. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimizden taviz vermeden ilk günden, bugüne her zaman kaliteli hizmet sunmak için çalışmaktayız.

ASTEK NAKLİYATTaşımacılık Hizmetleri

Nakliye ihtiyaçlarınız da bize ulaştığınız anda adınıza kayıt açılma işleminin akabinde en kısa sürede görevli arkadaşlar adresinize gelerek taşınacak eşyaların kapladığı alan hesaplamalarını ve taşıma koşullarını, değerli eşyanın sigortalandırılması için ekspertiz hizmetini sizlere sunarlar. Anlaşma gerçekleştiği zaman sigorta poliçenizin hazırlanarak size teslim edilir. Belirlenen tarih ve saat diliminde konusun da uzman ekibimiz adresinize gelerek taşınma işlemini başlatırlar. Eski sistem taşınma işlerini düşündüğümüz de teknolojik ürünler sayesin de taşınma daha kolay bir hal almıştır. Yüksek binalar için sunduğumuz asansörlü taşıma hem zamandan tasarruf sağlamakta, hem de bina içi taşımacılığına göre eşyaların çarpma, çizilme, kırılma risklerini ortadan kaldırmaktadır. Tuzla nakliyeci firmaları arasında her zaman sektör de ilk aranan isimlerden biri olmamız kesinlikle tesadüf değildir. Müşterilerimize ve taşınacak eşyalara verdiğimiz değer sayesinde piyasanın aranan firmaları listesinde ilk olmayı sizlere borçlu olduğumuzun bilincinde olarak çalışmaktayız. Sizlerde hızlı ve güvenilir hizmetimizden faydalanmak istediğiniz de bize 7/24 web sayfamızdan veya mesai saatleri için de telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Araç filomuz ve uzman ekibimizle her zaman yanınızdayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir