Sultanbeyli NAKLİYAT

Sefaköy NAKLİYAT
13 Eylül 2019
Tuzla NAKLİYAT
13 Eylül 2019

Sultanbeyli NAKLİYAT

Sultanbeyli Nakliyat

Evinizin, iş yerinizin, fabrikanızın ya da deponuzun taşınması mı gerekiyor? Bu iş gözünüzde büyür. Birçok koli bulmanız, eşyaları toplamanız, düzgünce yerleştirmeniz gerek. Eşyalar taşındıktan sonra onları kolilerinden çıkarıp yerleştirme işi de omuzlarınızda büyük bir yük değil mi? Bu arada hangi eşyanızın ne kadar zarar göreceği de meçhul… Endişelenmeyin. Sultanbeyli nakliyat olarak taşınma sürecinin her aşamasında sizin yanınızda olacağız. Taşınmaya karar verdikten sonra gerisini bize bırakın. Eşyalarınızın düzgünce kolilenmesi, nakliye aracımıza dikkatlice yüklenmesi, taşınacağı yere özenle yerleştirilmesi bizim profesyonellik alanımıza girmekte. Uzman ekibimizle taşınma sürecinizi profesyonelce yönetir, karşılaşılabilecek her türlü sorunu önceden aldığımız tedbirlerle önleriz.

 

 

 

Nakliye Firması ve Fiyatlar

Taşınmaya karar verdiğinizde araştırma yapmaya başlarsınız. Karşınıza pek çok nakliye firması çıkar. Size farklı fiyatlar farklı hizmet seçenekleri sunulur. Fiyatlandırmalar özellikle kaçıncı katlar arasında olacağıyla ve eşyaların miktarıyla yakından ilgili olmaktadır. Eğer yüksek katlar arasında olacaksa ve eşyalar ortalamanın üzerindeyse fiyatlandırma da bu orana göre yapılacaktır. Ayrıca ekipte çalışacak eleman sayısı, kullanılacak materyaller, nakliye aracının yeniliği, asansör kurulumu, taşınmanın hafta içi veya hafta sonu oluşu da fiyatlandırmayı etkileyen faktörler arasındadır. “Önce memnuniyet ve güven” diyen firmamız bu süreçte fiyat ve ödeme konusunda da yanınızda olmaktadır. Sultanbeyli nakliye olarak biz, eşyalarınıza en az sizin onlara değer verdiğiniz kadar değer verir, azami itina göstererek taşırız. Hizmet, kalite ve fiyat politikasıyla şimdiye kadar yüzlerce müşterimizin yüzünü güldüren firmamız ilkelerinden taviz vermeden sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Nakliye Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Nakliye firması seçerken dikkat etmeniz gereken bazı temel hususlar bulunmaktadır. Bunların en başında firmanın eşyalarınızı sigorta teminatıyla sigortalaması gelir. Taşınma esnasında karşılaşılabilecek herhangi bir hasarda, sigorta teminatınız sayesinde zarar gören eşyanızın bedelini alabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta nakliye ekibinin uzmanlığı ve profesyonelliğidir. Ekip ne kadar deneyimli ve profesyonel olursa işiniz o kadar hızlı ve kolay bitecektir. Bunun yanında asansör kurulumu için gerekli güvenlik tedbirlerinin alınması ve iş güvenliği kurallarına göre çalışılması gerekmektedir. Nakliyenin gerçekleştirileceği tüm materyallerin (taşıma sepetleri, koliler,örtüler vs.) temiz, bakımlı ve sağlam olması büyük ölçüde önem taşımaktadır. Nakliye araçlarının rutin bakımlarının yapılmış olması, lastik değişimlerinin, yağ bakımlarının gerçekleştirilmiş olması özellikle şehirlerarası taşımalarda sıkıntı yaşanmaması açısından önemlidir. Sultanbeyli nakliyeci olarak biz, tüm bu saydığımız hususlara azami dikkat ederek, işimizi titizlikle yapmak suretiyle taşınma sürecinde her zaman yanınızda olmaktan onur duymaktayız. Eşyalarınızın yerinde tespitinden taşınmaya, en son da eşyalarınızın yerleşimi ve büyük eşyalarınızın (gardrop, beyaz eşya vs) kurulumu uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Sadece tüm eşya taşınması değil, bazen bir parça eşyanın da bir yerden başka bir yere nakledilmesi gerekir. Yine aynı titizlikle siz değerli müşterilerimizin hizmetinizde olmaktan gurur duymaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir