Şişli Şehir İçi NAKLİYAT

Şirinevler Şehir İçi NAKLİYAT
22 Haziran 2020
Topkapı Şehir İçi NAKLİYAT
22 Haziran 2020

Şişli Şehir İçi NAKLİYAT

ŞİŞLİ ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT

Nakliyat işleri günümüzde profesyonel firmalar aracılığıyla oldukça konforlu bir şekilde yapılabilir. Uzman ekip ve ekipmanları ile Şişli şehir içi nakliye firmamız güvenli ve kaliteli hizmet vermekte, müşteri memnuniyeti odaklı minimum riskle çalışmaktadır. Özellikle büyük şehirlerdeki yoğun iş hayatında taşınma işi bazen tam bir ızdırap haline dönüşebilir, başta ekonomik olması nedeniyle tercih edilen daha ucuz alternatifler gün sonunda daha maliyetli bir hal alabilir. Profesyonel hizmet veren Şişli şehir içi nakliye firmamız sıfır risk ya da hasar karşılanması taahütüyle garantili taşımacılık hizmeti sunar.

Güvenli Nakliyat Hizmetleri

Elinizi bile sürmeden evinizin toplanması taşınması ve yerleştirilmesi hiç kuşkusuz oldukça konforludur. Üstelik bir de eşyalarınızın olası kazalara karşı sigortalanması bazen kabusa dönüşen taşınma işini kusursuz bir hale getirebilir. İşinde uzman ekibimizin eşyaların korunması için gerekli malzeme ve ekipmanla yaptığı paketleme işlemi garantili ve hasarsız bir taşıma sağlar. Ayın şekilde eşyaların nakliye aracına yerleştirilmesi de zarar görmemeleri için dikkatle yapılması gereken bir diğer işlemdir. İster ev ister iş yeri olsun taşıması yapılacak eşyalarımızın eksiksiz ve zamanında teslim edilmesi iyi bir nakliye için ön koşullardan biridir. Bazı eşyalarımız diğerlerine göre daha hassas ve özel taşıma gerektiren eşyalar da olabilir, bu eşyalar için uzman ekiplerimiz gerekli ekipmanla birlikte uygun paketleme ve taşıma koşullarını yerine getirerek hasarsız bir taşınma işlemi sağlarlar.

Taşınma işi yapılacak binaların koşulları nakliye aşamalarında değişikliklere sebep olabilir. Örneğin binalarda bulunan asansörlerin, bina yönetimi tarafından eşya taşınmasında kullanılmasına izin verilmeyebilir. Bu durumda en fazla 2 kata kadar olan yerlerde merdiven taşımacılığı kullanılır (kat sayısı yine binanın ve merdivenin durumuna göre değişiklik gösterebilir, bunun için firmamız ile görüşmek yerinde olacaktır.)

Nakliyede Profesyonel Hizmet Neden Tercih Edilir?

Şişli nakliyeci firması olarak zaman ve paradan tasarruf edebileceğiniz konforlu zahmetsiz bir taşınma vaad ederiz. Eşyaların doğru şekilde toplanması paketlenmesi hatta araç içi yerleştirilmesi bile hasarsız bir nakliye işlemi için dikkat edilmesi gerek hususlardır. Profesyonel olarak aldığınız hizmette bu işlerin hiç biri için zaman ve emek harcamak durumunda kalmaz, eşyalarınızın zarar görmesinden endişe duymazsınız. Eşyalarınız firmamız ile yapacağınız sözleşme dahilinde sigortalanır ve olası kazalar halinde hasarınız karşılanır. Bu oldukça güvenli bir taşıma yoludur. Taşınma öncesi yapılan sözleşme ile talepleriniz ve firmamızın sağladığı olanaklarla fiyat bilgileri net bir şekilde belirtilir, bu sözleşme daha sonra oluşabilecek anlaşmazlıkları ortadan kaldıracağı gibi sizi güvende de hissettirir.

Ev ya da ofis eşyalarınız için uygun araçlarla taşıma işlemi yapmaktayız. Küçük ölçekli taşıma talepleriniz için de yine hizmet sunmaktayız. Zamanında yapılan teslimatlar ile siz müşterilerimizin günlük yaşantısını sekteye uğratmadan zahmetsiz ve konforlu bir taşınma olanağı sunmaktayız.

Modüler Asansör Taşımacılığı Hangi Durumlarda Kullanılır?

Yüksek katlı binalarda ise her geçen gün daha sık tercih edilen modüler asansör taşımacılığına başvurulur. Bunun için Şişli şehir içi nakliyat firmamızın uzman ekibi taşıma yapılacak binaları görmesi gerekmektedir. Binanın modüler asansör kurulumu için uygun olması ve taşınacak eşyaların geçirileceği balkon ya da pencere genişliğinin uygun olup olmadığı mutlaka kontrol edilmelidir. Modüler asansör hem eşyaların zarar görmeden nakledilmesini hem de süre olarak daha kısa zamanda taşımanın bitmesi için avantajlıdır. Bu şekilde yapılacak taşımacılık için rezervasyon yapılması nakliye günü oluşabilecek yoğunlukların önlenmesi için gereklidir. Sağlıklı bir nakliyat ve taşıma işlemi için uzman ekiplerimizin yerinde keşif yapması ve taşınacak eşyaları görmesi önemlidir, bunun için zaman ve olanak yok ise eşya ve mekan fotoğrafları çekilip firmaya iletilebilir.

Nakliye Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Nakliye fiyatları, mesafe, yük miktarı, taşımacılık şekli, özel talepler ve sigorta kapsamı gibi bir çok unsur dikkate alınarak belirlenir. Bu nedenle Şişli şehir içi nakliyeci firmamızla irtibata geçerek daha detaylı bilgi almanız mümkündür. Nakliye öncesi mekan ve eşya için yapılacak olan ekspertiz çalışması firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. Bu şekilde net bir fiyat bilgisi daha sağlıklı şekilde verilebilir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimizle, uzman kadro ve gerekli ekipmanlarımızla tüm taşıma ve nakliye işlerinizi için hizmetinizdeyiz.

 

 

Ayrıca Hizmet Verdiğimiz İlçeler;

Ataşehir,Avcılar, Ataköy, Atakent, Arnavutköy, Ambarlı, Acarkent, Alibeyköy, Aksaray, Acıbadem, Başakşehir, Bayrampaşa, Başakşehir, Bakırköy , Bağcılar, Bahçeşehir , Bahçelievler, Beylikdüzü, Beylerbeyi, Beykoz , Beyazıt, Beşiktaş, Bebek, Beyoğlu, Bostancı, Büyükçekmece, Caddebostan, Emirgan, Eyüp, Çekmeköy, Çavuşbaşı, Çatalca, Çemberlitaş, Çağlayan, Cağaloglu, Cihangir, Erenköy, Eminönü, Esenler, Esenyurt, Etiler, Feriköy, Fatih, Gürpınar, Gaziosmanpaşa, Gebze, Gürpınar, Göztepe, Florya, Göktürk, Güneşli, Güngören, Halkalı, Kemerburgaz, Hadımköy, Haznedar, İçerenköy, İkitelli, Kurtköy, İstinye, Kadıköy, Kozyatağı, Kağıthane, Karaköy, Kasımpaşa, Kartal, Kavacık, Kilyos, Kumburgaz, Kurtuluş, Küçükyalı, Küçükçekmece, Laleli, Levent, Libadiye, Maltepe, Maçka, Maslak, Mecidiyeköy, Merter, Nişantaşı, Ortaköy, Okmeydanı, Samandıra, Sarıyer, Sefaköy, Samandıra, Silivri, Sultançiftliği, Sultanbeyli, Şile, Sultangazi, Şenlikköy, Şişli, Şirinevler, Tarabya, Taksim, Tuzla, Topkapı, İmes, Ümraniye nakliyat, Üsküdar, Ulus, Pendik, Yenibosna, Yakacık, Yeşilköy, Zekeriyaköy, Zincirlikuyu, Zeytinburnu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir