Okmeydanı Şehir İçi NAKLİYAT

İstanbul NAKLİYAT
21 Haziran 2020
Pendik Şehir İçi NAKLİYAT
21 Haziran 2020

Okmeydanı Şehir İçi NAKLİYAT

OKMEYDANI ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT

Profesyonel ekiplerle ve gerekli ekipmanlarla günümüzde taşınma işleri zahmetsiz ve güvenli şekilde yapılabilmektedir. Hasarsız yapılan nakliye işlemleri ekonomik olarak da daha tercih edilen bir yöntemdir. Okmeydanı şehir içi nakliye firması olarak kaliteli ve güvenli hizmet anlayışımızla yorulmadan ve kaygıdan uzak bir taşınma fırsatı sunmaktayız. Özellikle büyük şehir yoğunluğu içerisinde taşınma işleri için zaman ve güç sarf etmek oldukça zahmetli bir hal alır. İş yoğunluğu sırasında eşyaların toplanıp paketlenmesi, nakliye sonrasında bu eşyaların yerleştirilmesi, özel kurulum gerektiren eşyalar için usta bulunması hem zaman kaybı hem de zahmetlidir. Nakliye firması olarak uzman ekip ve ekipmanlarımızla siz müşterilerimizin tüm taşınma sürecinde yorulmadan ve zaman kaybetmeden gerekli bütün işlemleri yaparak sorunsuz bir taşınma yapmasını sağlarız.

Nakliye İşlemi Sırasında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Hayatımızı kolaylaştıran profesyonel taşımacılık işlemlerinin sorunsuz yapılabilmesi için bazı kurallara dikkate etmek gerekmektedir. Bu koşullar firma ile görüşüp danışa bileceğimiz ve bu doğrultuda hareket edebileceğimiz durumlardır. Öncelikle eksper yardımıyla nasıl bir taşımacılık yapılabileceği belirlenmelidir. Eşya çıkarılacak bina ve eşya taşınacak binanın koşullarının belirlenmesi başlıca dikkati edilmesi gereken husustur. Binalarda bulunan asansörlerin taşımacılıkta kullanılabilir olması öğrenilmelidir. İzin verilmiyorsa taşıma yapılacak katların yüksekliğine göre yön belirlenebilir. Firma ile mutabık kalınması gerekliliği ile genellikle 2. Katlara kadar yapılacak taşımalarda merdiven rahatlıkla kullanılabilir. 2 ve daha çok katlarda bina asansörünün kullanılamadığı durumlarda modüler asansör tercih edilebilir. Okmeydanı nakliyeci firması olarak taşımacılık ile ilgili tüm sorunlarınızla kaliteli ve güvenli çözümler sunmaktayız.

Modüler Asansör İle Yapılabilen Taşımacılık

2 ve daha yüksek katlarda kullanılabileceğini belirttiğimiz modüler asansör kullanımı için bazı koşulların uygun olması gerekmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken husus öncelikle binaların modüler asansör kurulumuna uygun olmasıdır. Bu konuda Okmeydanı şehir içi nakliyat firmamız uzmanları yerinde inceleme yapmalı ya da binanın doğru açılardan çekilmiş fotoğrafları firmaya ulaştırılmalıdır. Bunun dışında eşyaların geçişine uygun pencere veya balkon genişlikleri önemlidir. Büyük ebattaki eşyaların geçebilmesi için asansör kurulumundan önce bu ölçümlerin yapılması son derece önemlidir.

Modüler asansör kullanımı için önceden rezervasyon yaptırmak da bir diğer önemli husustur. Yoğunluk yaşandığı dönemlerde siz müşterilerimizin de mağdur olmaması açısından asansör kullanımı için önceden bilgi verilmesi gerekir. Genel olarak da rezervasyon işlemleri nakliyenin zamanında ve eksiksiz olarak yapılması açısından hem müşteriye hem de firmamıza kolaylık sağlayacaktır.

Hassas Eşyaların Güvenli Nakliyesi

Cam ya da kırılacak eşyalarınız için profesyonel hizmet almanız risksiz ve ekonomik bir çözümdür. Uygun paketleme yöntemleriyle, gerekli ekipmanlarla yapılan taşıma işlemleri hassas eşyalarınız için hasarsız bir nakliye sağlayacaktır. Okmeydanı şehir içi nakliyeci firması olarak küçük eşyalarınızın nakliyesi için de çözümler sunmaktayız. Yapılan sözleşmelerle de risklerin azaltılması ve olası hasarların karşılanması açısından firmamız siz müşterilerimize garanti vermektedir.

Beyaz eşya, gardolap yatak başları gibi özel kurulum isteyen eşyalarınız için de uzman kadromuz hizmet vermektedir. Dolayısıyla bu eşyaların sökülmesi ve kurulumu aşamasında tesisatçı marangoz gibi usta arayışından kurtulmak mümkündür. Eşyaların zarar görmemesi ve kullanım sürelerinin kısalmaması için bu tür eşyaların nakliye sırasında uzman ustalar tarafından yapılması önemlidir. Nakliye firmamız bu konunda da zahmetsiz ve güvenli bir hizmet sunar.

Nakliye Sırasında Eşya Sigortalaması

Bu hizmet eşyaların nakliyesi sırasında oluşabilecek tüm kazalar için eşyalarınızı sigortalar ve hasarın karşılanmasını sağlar. Sigortalı nakliye işlemleri, başta ekonomik olmak üzere kendi başınıza yaptığınız taşınma işlerinde ya da daha az maliyet çıkaran nakliye firmalarının yaptığı sigortasız nakliyelerde oluşabilecek kazalar düşünüldüğünde toplamda kesinlikle daha ekonomik bir nakliye çeşididir. Nakliye öncesinde yaptığınız sözleşme dahilinde eşyalarınızın sigortalanmasını talep edebilir, detaylar için firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Nakliyat Fiyatları

Nakliye fiyatları için mutlaka firmamızdan bilgi almanız gerekmektedir. Fiyatı belirleyen bazı unsurlar vardır. Bunları eksiksiz bir şekilde sözleşme yapılmadan önce firma yetkililerimize bildirmeniz daha sonra yaşanacak anlaşmazlıkları ortadan kaldıracaktır. Nakliye yapılacak mesafe, asansör kullanımı, eşya miktarı ve ağırlı ayrıca modüler asansör kullanımı fiyatları etkileyecek kalemlerdir. Firmamızla iletişime geçerek bilgi ve fiyat aralığı bilgilerini alabilirsiniz. Fiyat belirlemede yerinde gözlem yapan uzman çalışanlarımız da yardımcı olabilmektedirler.

 

 

Ayrıca Hizmet Verdiğimiz İlçeler;

Ataşehir,Avcılar, Ataköy, Atakent, Arnavutköy, Ambarlı, Acarkent, Alibeyköy, Aksaray, Acıbadem, Başakşehir, Bayrampaşa, Başakşehir, Bakırköy , Bağcılar, Bahçeşehir , Bahçelievler, Beylikdüzü, Beylerbeyi, Beykoz , Beyazıt, Beşiktaş, Bebek, Beyoğlu, Bostancı, Büyükçekmece, Caddebostan, Emirgan, Eyüp, Çekmeköy, Çavuşbaşı, Çatalca, Çemberlitaş, Çağlayan, Cağaloglu, Cihangir, Erenköy, Eminönü, Esenler, Esenyurt, Etiler, Feriköy, Fatih, Gürpınar, Gaziosmanpaşa, Gebze, Gürpınar, Göztepe, Florya, Göktürk, Güneşli, Güngören, Halkalı, Kemerburgaz, Hadımköy, Haznedar, İçerenköy, İkitelli, Kurtköy, İstinye, Kadıköy, Kozyatağı, Kağıthane, Karaköy, Kasımpaşa, Kartal, Kavacık, Kilyos, Kumburgaz, Kurtuluş, Küçükyalı, Küçükçekmece, Laleli, Levent, Libadiye, Maltepe, Maçka, Maslak, Mecidiyeköy, Merter, Nişantaşı, Ortaköy, Okmeydanı, Samandıra, Sarıyer, Sefaköy, Samandıra, Silivri, Sultançiftliği, Sultanbeyli, Şile, Sultangazi, Şenlikköy, Şişli, Şirinevler, Tarabya, Taksim, Tuzla, Topkapı, İmes, Ümraniye nakliyat, Üsküdar, Ulus, Pendik, Yenibosna, Yakacık, Yeşilköy, Zekeriyaköy, Zincirlikuyu, Zeytinburnu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir