İkitelli Nakliyat
12 Eylül 2019
Sefaköy NAKLİYAT
13 Eylül 2019

Kartal NAKLİYAT

Kartal Nakliyat

Kartal’da oturuyorsanız ya da Kartal’a taşınacaksanız taşınma işleminde profesyonel, güvenilir bir nakliyat istiyorsanız kesinlikle doğru bir adrestesiniz. Sizin memnuniyetinizi her şeyin üzerinde tutan bir firma olarak her türlü talebinize cevap vermekteyiz. Genç, dinamik ve profesyonel elemanlarımızla aynı zamanda kurumsal bir firma olmamız yönüyle nakliyat işine yeni bir boyut kazandırmaktayız. Kurulduğu andan itibaren nakliyatta kaliteye odaklanan hizmet anlayışı ve üstün müşteri memnuniyeti için var olan bir firmayız. Firma olarak Kartal nakliyat işlemini yaparken en küçüğünden en büyüğüne hiçbir ev eşyasını paketlemeden, ambalaj yapmadan evden çıkarmayız. Son teknoloji ile ambalajlama, paketleme işlemini yaparak eşyanıza gelecek olan tüm hasarı önlemekteyiz. Nakliyatta öncü bir firma olarak ofisten ofise ya da evden eve taşıma işlemini siz değerli müşterilerimiz için sorun olmaktan çıkarmaktayız.

Nakliye Firmasında Olması GerekenlerASTEK NAKLİYAT

Kartal’da lider nakliye firması olarak bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren öncelikle evinize gelerek gerekli olan fizibiliteyi yapmaktayız. Eşyaların sayısı, büyüklüğü, ambalajlamanın hangi şekilde olması gerektiği ile ilgili önemli çalışmalarda bulunuruz. Buna bağlı olarak da eşyaların taşınması sırasında kaç kişilik ekibe ihtiyaç olacağını, eşyaların kaç araç ile taşıma bileceğini tespit ederiz. En önemlisi de Kartal nakliye işlemi sırasında olası bir hasara karşılık ne kadarlık sigortaya ihtiyaç duyulacağını belirleriz. Kartal’da en güvenilir nakliye firması olan firmamız uygun fiyatları, sigortalı taşımacılık işlemi ile en kaliteli taşıma ile siz müşterilerimizin tüm endişelerini gidermektedir.

Nakliye işinde ücrette rekabet değil, sunulan hizmet kalitesinde rekabet ortamı oluşturmayı ilke haline getirmekteyiz.

 

 

İyi Bir Nakliye Firması Nasıl Olmalıdır?ASTEK NAKLİYAT

Kartalın en iyi nakliyecisi olan firmamızın olmazsa olmaz dediğimiz nitelikleri vardır. Bunlardan bazıları şunlardır:

  • En kaliteli Kartal nakliyeci olarak güvenli, problemsiz taşıma süreci ile müşterimizi memnun etmekteyiz.
  • Şehir içinde ve de şehir dışında güvenilir, hızlı taşıma işlemini gerçekleştiren bir firmayız.
  • Taşıma işleminin tamamı bittikten sonra müşterimizin bizimle ilgili düşünceleri ayrı bir önem taşımaktadır.
  • Mutfak eşyalarının, beyaz eşyaların ve salon takımlarının ambalajlanmasında oldukça titiz davranmaktayız.
  • Nakliyeci denildiğinde akla gelen ilk firmayız. Çünkü asla telefon üzerinden nakil işlemi yapmamaktayız.
  • Nakliyeci denildiğinde akla gelen güvenilir ilk firmayız. Çünkü müşterimizle yapılan görüşmelerin tamamını sözleşme kâğıdını yazar ve ona göre de karşılıklı imzalarız. Bu anlaşma her iki tarafında kendini güvende hissetmesini sağlamaktadır.

Bizim için önemli olan taşınılacak eşyaların mahiyettedir. Taşıma işleminden sonra yerleştirme, montaj işleminin en sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesidir. Çok kaliteli bir nakliye firmasıyız. Çünkü diğer firmaları kötüleyerek lider olmak gibi bir amacımız asla yoktur. Başka nakliyeleri kötüleyerek müşteri kazanmak bizim prensiplerimiz arasında asla bulunmamaktadır. Biz yaptığımız işlerdeki başarılarımızdan, müşterimizin sonsuz memnuniyetinden ve güveninden yola çıkarak lider bir firma olma yolunda hızla ilerlemekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir