İzmir Ankara Nakliyat

İzmir İstanbul AMBAR
14 Nisan 2020
İstanbul Sakarya NAKLİYAT
14 Nisan 2020

İzmir Ankara Nakliyat

İzmir Ankara nakliyat
Ankara ve İzmir, her ikisi de ülkemizin büyük gelişmiş şehirlerindendir. Kalabalık nüfusları olan metropol sayılan iki şehrimizdir. Bu nedenle de iki şehir arasında nakliyat yoğunluğu oluşmaktadır. İhtiyaca bağlı olarak da sayıca çok fazla İzmir Ankara nakliyat firması ile karşılaşmanız mümkündür

Nakliye firmalarında müşterilerimizin dikkat etmesi gereken birincil konu firmanın yasal olmasıdır. Her konuda olduğu gibi bu konuda da güven duyabileceğiniz bir taşıma firmasıyız.

Deneyimli ve profesyonel ekibimiz; son teknoloji ile donatılmış araç filomuz ile ekonomik fiyat karşılığında yedi yirmi dört taşıma hizmeti sunan bir firmayız.

İzmir Ankara nakliyat olarak; ev, işyeri, fabrika, ofis, büro, tekstil, parsiyel, sahne sistemleri, fuar taşımacılığı yapmaktayız. Alanında uzman firmamız tam anlamı ile bu konuda güvenilirdir. Şehirlerarası nakliyat için gerekli tüm yetki belgelerine sahiptir. Şehirlerarası taşımacılık işini sigortalı bir şekilde nakliyat yapmaktayız.

Nakliyat işinde her firma kendi koşullarına göre fiyat vermektedir. Biz de firma olarak kaliteyi güveni en uygun ücretle siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. İzmir Ankara nakliyat sektöründe tam teşekkül hizmet sunan profesyonel firma olmanın gururuyla müşterilerimizin memnuniyetini her şeyin üstünde tutmaktayız. Parsiyel taşıma hizmetimiz de taşıdığınız eşyanın miktarına göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Böylelikle yüksek nakliye ücretleri ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Eşya listenizi firmamıza ulaştırdığınız an müşteri temsilcisi çalışanlarımız sizlere fiyat konusunda yardımcı olmaktadırlar.

İzmir Ankara ambarı olan firmamızın bu sektörde izlediği yolu aşama aşama sıralarsak:
Öncelikle ilk iş olarak ekspertiz yapıyoruz. Biz ekspertizi hiç ücret talep etmeden yapıyoruz. Ekspertiz yapmaktaki amacımız hangi eşyaların, hangi yöntem ile nereye taşınacağını doğru işin uzmanı tarafından belirlenmesidir. Ekspertiz işleminden sonra firmamız taşımayı nasıl yapacağını, kaç eleman ile gerçekleştireceğini, yapacağı paketlemenin detaylarını, taşınma güzergâhını detaylı bir şekilde müşterimize bilgi şeklinde sunmaktayız. Daha sonrasında ise yapılan işe uygun bir fiyat teklifiniz sunulur. Firmamız müşteri ile anlaşırsa; bu anlaşma müşterimizin hakkını yasal mevzuatla koruma altına almak için bir sözleşme yapar. Müşterilerimizin bütün eşyalarını olası tüm hasarlara karşı korumak için de sigorta yapılmaktadır.

İzmir Ankara ambarı, sözleşmede belirlenen zaman ve yöntemle zamanında taşıma işlemini yapmaktadır. Firmamız taşınma sonra tüm elektronik eşyalarınızı çalıştırır; test eder. Mobilyalarınızın montaj işlemini yapar. Olası atıkları toplar. Geri dönüşüme gönderir.

Değerli müşterimiz taşınmanın bittiğini onaylayıp memnuniyetini bildirdikten sonra nakliyat işlemi firmamız tarafından tamamlanır.

İzmir ve Ankara illerimiz arası haftada en az 4-5 nakliye seferi düzenleyen firmamız bu çalışması sayesinde aynı zamanda İzmir’den Ankara’ya veya Ankara’dan İzmir’e kısmi eşya göndermek isteyen müşterilerimize taşıma konusunda yardımcı olmaktadır.

Gerçekleştirdiğimiz bu çalışma sayesinde eşyalarınız güvenli taşınırken, sizler de çok büyük nakliye ücretleri ödemek zorunda kalmadan eşyalarınızı güvenli bir biçimde taşımış olacaksınız.

Nakliye firmaları arasında ayrı bir konumda olan alanında öncü olan firmamız her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bizim için memnun kalınan her müşteri yeni bir referanstır düşüncesini benimseyen firmayız. İzmir ve Ankara’da bulunan acenteleri ile firmamız, eşyalarınızı çok kısa sürede sağlam, güvenli bir şekilde tarafınıza teslim etmektedir. İletişim numaralarımızdan bize haftanın her günü ulaşabilirsiniz. Dilerseniz mail adresimize eşya listenizi ve konum bilgilerinizi yazarak işleyiş hakkında bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Taşıma firmaları arasında işini her zaman dikkatli, düzgün ve uzman bir şekilde gerçekleştiren firmamızın uygun fiyatlarından ve kaliteli hizmetinden yararlanınız. Bizi tercih ederek kaliteli ve sorunsuz bir taşınmanın ilk adımını atabilirsiniz. Sizlerin memnuniyeti için gerekli tüm işlemler tarafımızca yapılmaktadır. Bizimle görüşmeden karar vermeyin.

 

Bu Bölgeden Sağladığımız Ayrıca Hizmetler;

İzmir Ankara Nakliyat ambarı, İzmir Ankara nakliye ambarı, İzmir Ankara arası nakliyat, İzmir Ankara arası nakliye, İzmir Ankara arası ambar, Ankara İzmir Nakliyat ambarı, Ankara İzmir nakliye ambarı, Ankara İzmir arası nakliyat, Ankara İzmir arası nakliye, Ankara İzmir arası ambar, İzmir Ankara evden eve nakliyat.

 

Tüm Türkiye de Hizmet Verdiğimiz İller;

ADANA,ADIYAMAN,AFYON,AĞRI,AKSARAY,AMASYA,ANKARA,ANTALYA,ARDAHAN,ARTVİN,AYDIN,BALIKESİR,BARTIN,BATMAN,BAYBURT,BİLECİK,
BİNGÖL,BİTLİS,BOLU,BURDUR,BURSA,ÇANAKKALE,ÇANKIRI,ÇORUM,DENİZLİ,DİYARBAKIR,DÜZCE,EDİRNE,ELAZIĞ,ERZİNCAN,ERZURUM,
ESKİŞEHİR,GAZİANTEP,GİRESUN,GÜMÜŞHANE,HAKKARİ,HATAY,IĞDIR,ISPARTA,İÇEL,İSTANBUL,İZMİR,KAHRAMANMARAŞ,KARABÜK,KARAMAN,
KARS,KASTAMONU,KAYSERİ,KIRIKKALE,KIRKLARELİ,KIRŞEHİR,KİLİS,KOCAELİ,KONYA,KÜTAHYA,MALATYA,MANİSA,MARDİN,MUĞLA,MUŞ,
NEVŞEHİR,NİĞDE,ORDU,OSMANİYE,RİZE,SAKARYA,SAMSUN,SİİRT,SİNOP,SİVAS,ŞANLIURFA,ŞIRNAK,TEKİRDAĞ,TOKAT,TRABZON,TUNCELİ,
UŞAK,VAN,YALOVA,YOZGAT,ZONGULDAK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir