İstanbul İzmir AMBAR

İstanbul İzmir NAKLİYAT
14 Nisan 2020
İstanbul Eskişehir NAKLİYAT
15 Nisan 2020

İstanbul İzmir AMBAR

İstanbul İzmir Arası Nakliyat Ambarı

Taşımacılık ve nakliyat hizmetinin birçok çeşidi vardır. Evden eve nakliyat, parsiyel taşımacılığı, iş yeri taşıma, fabrika taşıma, fuar nakliyatı, depo nakliyatı vb. Taşımacılık sektöründe yıllardır hizmet vermekte olan firmamız geniş araç filosuna sahiptir. Firmamız müşteri memnuniyetini daimi olarak ön planda tutuyor olmakla birlikte araçlarının bakım ve onarımlarını düzenli olarak yaptırmaktadır. Firmamız İstanbul İzmir Ambar ismi ile yıllardır taşımacılık sektöründe hizmet vermektedir. Firmamızın geniş müşteri kitlesine sahip olmasında ki en büyük etken daima kendisini yeniliyor olmasıdır. Her sektörün gelişmesinde olduğu gibi taşımacılık sektöründe de teknolojinin büyük etkileri vardır. Firmamız teknolojinin ışığında hizmet sunarak müşterilerinin memnun kalmalarını sağlamaktadır. Müşterilerimizin önceliği bizlere taşımamız için teslim ettikleri ürün veya ürünleri hasarsız ve zamanında teslim almalarıdır. Firmamızın önceliği ise müşterilerin haklı beklentilerini sorunsuz olarak gerçekleştirmektir.

İstanbul İzmir Nakliyat

Firmamız İstanbul ilinden İzmir iline ve İzmir ilçelerine çeşitli nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Firmamızın tercih edilmesindeki sebeplerin başında profesyonel ekip çalışanları ile hizmet sunmaya özen göstermesi gelmektedir. Taşımacılık sektöründe hizmet veren firmaların birçoğu yalnızca evden eve nakliyat hizmeti verirken firmamız gelişime açık olmakla beraber hizmet sınırlarını oldukça genişletti. Firmamız fabrika, stant, fuar ve banka taşıma gibi nakliyat hizmetlerini de kusursuz olarak gerçekleştirerek sektörün öncü firmaları arasında yerini almıştır. Taşıma işlemi sağlanacak ürünler için firmamız tarafından taşınacak ürünlerin bulunduğu adrese ekspertiz gönderilir. Ekspertiz gerekli incelemeleri sağladıktan sonra hizmetin kusursuz yapılması için gerekli olan aracı ekip ve ekipmanları planlaması yapmaktadır. Firmamız uzun yıllardır taşımacılık sektöründe hizmet vererek ciddi bir müşteri potansiyeline ulaşmıştır. Ekonomik ve güvenilir hizmet sunmakla birlikte İstanbul İzmir nakliyat ambarı taşımacılığı sağlamaktayız.

İstanbul İzmir Arası Ambar Hizmeti

Parça eşya taşımacılığı titizlik gerektiren bir hizmettir. Firmamız gereken hassasiyeti göstererek alanında profesyonel ve deneyimli kişilerle çalışmaktadır. İstanbul’dan alınan yükler ürün sayısı müşteri sayısı ve gideceği adrese göre seçilen araçlara yerleştirilmektedir. Taşıdığımız bütün ürünleri sigortalı olarak taşımaktayız. Ürünlerin sayısı, boyutları, kapladıkları alan ve ağırlıkları fiyat belirlememizdeki kriterlerimiz arasında yer almaktadır. Müşterilerimize teslimatın yapılacağı tarihe ilişkin verdiğimiz sözü tutmak ilk önceliklerimizdendir. Müşterileriimizin mağdur olmaması hizmetinizin devamlılığı için esastır. Sektörde vermiş olduğumuz bütün hizmetlerin yanı sıra tercih edilmemizdeki en büyük faktör nakliyat ambarına sahip olmamızdır. Parça eşya taşımacılığı hizmeti verdiğimiz için aracın gerekli yükü aldıktan sonra yola çıkması gerekmektedir. Bu hususta müşteriye aracın en geç teslimata çıkacağı net tarih bildirilir ve araç yeterli yük kapasitesine ulaştıktan sonra nakliyat işlemi gerçekleştirilir. Genel olarak İstanbul İzmir arası ambar taşımacılığında en çok talep gören yüklerin başında koli taşımacılığı gelir. Son yıllarda nakliyat sektöründe nakliyat ambarı hizmeti oldukça talep görmektedir. Firmamız nakliyat hizmeti sunmakla birlikte ambar sistemine geçmiş olmakla geniş müşteri ağına ulaşmış bulunmaktadır. Ambar taşımacılığı hizmetinin ekonomik olmasındaki temel husus bir araçta birden fazla müşterinin ürünlerinin bulunmasıdır.Müşteri mağduriyetinin önüne geçebilmek adına zamanında teslimat yapmaya özen gösteriyoruz. Firmamız bütün ürün ve ürün gruplarını itinayla paketleyerek taşınacağı adrese sorunsuz teslim eder. Geniş araç filomuz ve deneyimli personellerimiz dâhilinde müşterilerimize güvenilir ve sorunsuz ambar nakliyat hizmetini sunmaktayız.

 

Bu Bölgede Verdiğimiz Ayrıca Hizmetler;

İstanbul izmir parsiyel taşımacılık, İstanbul İzmir komple taşımacılık, İstanbul İzmir parça taşımacılık, İstanbul İzmir kamyon kiralama, İstanbul İzmir ağır taşımacılık, İstanbul İzmir ofis taşımacılığı, İstanbul İzmir kiralık nakliye, İstanbul İzmir nakliye fiyatları, İstanbul İzmir Nakliyat fiyatları, İstanbul İzmir profesyonel nakliye. 

 

Tüm Türkiyede Hizmet Verdiğimiz İller;

 

ADANA,ADIYAMAN,AFYON,AĞRI,AKSARAY,AMASYA,ANKARA,ANTALYA,ARDAHAN,ARTVİN,AYDIN,BALIKESİR,BARTIN,BATMAN,BAYBURT,BİLECİK,
BİNGÖL,BİTLİS,BOLU,BURDUR,BURSA,ÇANAKKALE,ÇANKIRI,ÇORUM,DENİZLİ,DİYARBAKIR,DÜZCE,EDİRNE,ELAZIĞ,ERZİNCAN,ERZURUM,
ESKİŞEHİR,GAZİANTEP,GİRESUN,GÜMÜŞHANE,HAKKARİ,HATAY,IĞDIR,ISPARTA,İÇEL,İSTANBUL,İZMİR,KAHRAMANMARAŞ,KARABÜK,KARAMAN,
KARS,KASTAMONU,KAYSERİ,KIRIKKALE,KIRKLARELİ,KIRŞEHİR,KİLİS,KOCAELİ,KONYA,KÜTAHYA,MALATYA,MANİSA,MARDİN,MUĞLA,MUŞ,
NEVŞEHİR,NİĞDE,ORDU,OSMANİYE,RİZE,SAKARYA,SAMSUN,SİİRT,SİNOP,SİVAS,ŞANLIURFA,ŞIRNAK,TEKİRDAĞ,TOKAT,TRABZON,TUNCELİ,
UŞAK,VAN,YALOVA,YOZGAT,ZONGULDAK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir