İkitelli Nakliye Fiyatları

Zeytinburnu Şehir İçi NAKLİYAT
22 Haziran 2020
Bosphorus City Evden Eve Nakliyat
8 Şubat 2021

İkitelli Nakliye Fiyatları

İkitelli Nakliye Fiyatları

İstanbul geneli tüm ilçelerde başta ikitelli bölgesi olmak üzere nakliye adı altında her alanda hizmet veren firmamız ikitelli merkezli olarak 7/24 sevkiyatlar ile her daim hizmetinizdedir. sektörde birçok firma bulunmakta olabilir ama lakin bizler her daim müşterimizi düşünerek geçmişte bazı zamanlarda düzenlemiş olduğumuz indirim günleri ve indirim avantajları ile büyük ilgi görmüş ve bir çok sevkiyat ile müşterileri uygun fiyat indirimleri alanı altında kaliteden yararlandırmıştır. beklemede kalın yakın zamanda yine çılgın indirim avantajları ile hizmetinizde olacağız.

 

Fiyat Araştırırken Nelere Dikkat Edilmeli

Bizler size bu soruyu derlerdik ve açıklama gereğinde bulunduk fiyat alırken öncelikle firmanın kalitesini değerlendirmek fiyattan daha önemlidir neden diye sorarsanız gerek evden eve olsun gerekse paletli malzeme taşımasında olsun her zaman yüksek değerlere sahip eşyalar ve yükler nakliye şirketlerine emanet edilebiliyor. bizler ise birçok şirketin fiyatını değerlendirdik ve şu karara vardık diğer firmalardan daha uygun ve kaliteli bir hizmet peki biz neden bunu yapıyoruz. Bizler tamamen halka hizmet için buradayız ve her zamanda bunun için burada olacağız bizimle çalışma yürüten müşteriler her zaman memnuniyetlerini dile getirmekten çekinmemiştir çünkü hem fazladan paraları cebinde kaldı hem de gönül rahatlığı ile nakliye işlemi gerçekleşti. Bizler kaliteyi sözde değil icraat adı altında faaliyete geçiriyoruz.

Nakliye İşlemi Nasıl İlerliyor

Nakliye işlemi ilk olarak sizlerin bize iletim numaralarımız ile ulaştığınız ilk saniyeden itibaren başlıyor. Sizleri ilk olarak çağrı merkezimizdeki işin ehli ve nakliye ile ilgili tüm bilgilere sahip profesyonel müşteri iletişim personellerimiz karşılıyor nakliye işleminin ne olduğunu sizlerin anlatması üzerine dinleyip sizin ihtiyaç duyduğunuz nakliye işlemini adım adım ne yapılacağı size anlatıp fiyatı ile bilgilendiriyor sizin de onay verip nakliye işlemini kabul etmeniz halinde daha önceden size verilen veyetta sizin istediğiniz gün ve saatte ekibimiz daha önce çağrı merkezimize vermiş olduğunuz adrese ulaşım sağlayarak tıpkı çağrı merkezi personelimiz size anlattığı gibi nakliye işlemi o şekilde ilerleyip teslimatı ile son bulmaktadır. nakliye başlangıcı ile sonlanması arasındaki tek irtibatta olacağınız kişi ekibin başındaki profesyonel operasyon amirimiz veyatta sizin için tahsis ettiğimiz çağrı merkezi müşteri temsilcimiz olacaktır her sorun ve sıkıntı için anında müdahale için hazır halde olacaklardır.

tüm bu kadar memnuniyetlikler ve bölgenin en iyisi olan firmamız ilk kurulduğu günde olduğu gibi İkitelli Nakliyat bölgesinden tüm İstanbul a ve tüm Türkiye ye her daim hizmet için sizlere bir telefon uzaklıkta her zaman hizmete hazır halde olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir