Halkalı NAKLİYAT

Hadımköy NAKLİYAT
12 Eylül 2019
İkitelli Nakliyat
12 Eylül 2019

Halkalı NAKLİYAT

Halkalı Nakliyat

Halkalı nakliyat firması olarak en önemli özelliğimiz sizlerin eşyalarını en güvenilir şekilde ve sizleri yormadan en profesyonel şekilde eşyalarınızı yeni evinize taşımaktır. Uzun yıllardır evden eve nakliyat yapan bir firmayız. Deneyimimizle birlikte şehir içi ve de şehir dışında güvenilir bir hizmet sunmaktayız. Haftanın yedi günü siz değerli müşterilerimizin bu konudaki tüm taleplerine cevap vermekteyiz. İlk günden bu zamana kadar müşterilerimize daima kalite, güven ve fiyatta uygunluk gibi hizmetler sunarak büyümekteyiz. Alanında uzman ve lider bir nakliyat firmasıyız. Bizi zirveye taşıyan ise elbette ki siz müşterilerimizin memnuniyetidir.

ASTEK NAKLİYAT

EMR NAKLİYAT

Kaliteli Nakliye İşlemi Nasıl Yapılır?

Halkalı’da evden eve nakliye hizmeti sunan bir firmayken önemli özelliğimiz ise nakliye firması olarak taşıma işlemini yaparken öncelikle eşyaların fizibilitesini yaparız. Daha sonrasında eşyaların taşınacağı yerin etraflıca incelemesini yaparız. Tüm bu çalışmalar yapılmadan direkt nakliye işleminin yapılması mümkün değildir. Acemice taşıma işlemi yapan firmanın eşyalara zarar vermesi kaçınılmazdır.

 

 

 

 

Halkalı’da öncü olan Halkalı nakliye firması olarak eşyaları taşırken son derece titiz davranmaktayız. Eşyaların temiz ve zarar görmeden taşınması bizim önceliğimizdir. Olası bir kaza durumunda ise asla müşterimizi mağdur etmeyiz. Sigortalı taşımacılık ilkesine bağlı olarak zararı karşılamaktayız. Taşıma işlemini ekip işi olduğunun şuurunda olan bir nakliye firmasıyız. Bu anlamda paketleme ekibi, taşıma ekibi ve montaj ekibi olarak her an birbirimizle irtibatlı çalışmaktayız. Salon takımı, oturma grubu ve beyaz eşyalar taşıma aşamasında ağır ve büyük oldukları için zarar görebilecek eşya grubuna girmektedir. Bu nedenle de bu tarz iş eşyaların sağlıklı bir şekilde paketlenmesi ve sorunsuz bir şekilde taşınması önemlidir.

ASTEK NAKLİYAT

EMR NAKLİYAT

Halkalı’da Akla Gelen İlk Nakliyeci

Nakliyeci denildiğinde Halkalı’da kesinlikle ilk akla gelen firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Bizi biz yapan değerlerimiz ise işin başından sonuna kadar profesyonellikten ödün vermememizdir. Halkalı nakliyeci konusunda müşterimizin de bilinçlenmesi konusunda ciddi çalışmalar yapmaktayız. Çünkü müşterilerimizin zamanları az, meşguliyetleri çok olduğu için nakliye konusunda yeterince bilgi sahibi olamayabilirler. Bu konuda tüm müşterilerimizi yönlendiren başarılı, güvenilir bir firma olmanın gururunu yaşıyoruz. İşin sırrının ambalajda olduğunu bildiğimiz için bu konuda da son derece titiz davranmaktayız. Gerek ambalaj gerekse montaj işlemlerinin tamamı profesyonel ustalar tarafından yapılmaktadır. Mobilyalar için özel battaniyeler kullanmaktayız. Taşınma gününden bir gün önce de eşyaların sigorta işlemlerini mutlaka yapmaktayız. Taşımadan işleminden sonra eşyaların kurulum aşaması yine usta elemanlar tarafından koordineli bir şekilde yapılmaktadır. Taşıma esnasında ürünün yapısında herhangi bir bozulma olduysa mutlaka varış noktasına gelindiğinde araçtan indirilip ilk formunu döndürülerek teslimat o şekilde gerçekleşmektedir. Nakliye işleminde müşteri olarak kendinize “Zaten yakın mesafe o kadar para vermeye gerek yok.” diyebilirsiniz. Fakat küçük bir ihmalin büyük zararlara yol açabileceğini düşünürsek Halkalı’da profesyonel nakliyat olarak bizi tercih etmenin mutluluğunu size yaşatacağımıza da emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir