Esenyurt Şehir İçi NAKLİYAT

Esenler Şehir İçi NAKLİYAT
21 Haziran 2020
Gebze Şehir İçi Nakliyat
21 Haziran 2020

Esenyurt Şehir İçi NAKLİYAT

Esenyurt Şehir içi Nakliyat

Taşımacılık geçmişten günümüze hem zor hem de dikkat edilmesi gereken bir eylemdir. Genelde taşınma işlemlerini taşınacak kişiler yapmaya çalışıyor. Bu ne yazık ki çeşitli kazaların olmasına ve eşyaların kırılmasına neden olabiliyor. Bu gibi durumların yaşanmaması için profesyonel olarak hizmet alınması gerekiyor. Türkiye’de nakliyat sektörü gelişmiş sektör haline geldi. İstanbul’da bulunan Esenyurtşehir içi nakliye firmamız bu alanda gelişim sağlayarak başarılı işler çıkarmaya başladı. Şehirlerarası çalışan firmamız ev, iş yeri ve fuar gibi organizasyon eşyalarını dikkatli olarak taşıyor. Verdiğimiz hizmet şehir içi modern taşıma olarak güvenilir şekilde yapılıyor.

Neden Esenyurt Nakliyat?

Esenyurt nakliyat seçilmesinin başlıca nedenleri bulunuyor. Gerek verilen hizmet kalitesi, gerek profesyonel olarak çalışma sistemi bulunmasıdır diyebiliriz. Kendine özel bir sistemi bulunan firmamız tanınan bir nakliyat firması haline geldi. Ne tür eşyanız olursa olsun taşınacağı yerden dikkatli şekilde alınıp, taşınacağı yere dikkatli şekilde özenilerek taşınıyor.  Burada önemli olan firma çalışanların profesyonel olarak çalışarak, anlayışlı ve güzel yüzlü olmasıdır. Esenyurt şehir içi nakliyat firma personellerimiz yeterli donanıma sahiptir. Firma çalışanlarımız kemik kadromuzun personelleridir. Gerekli eğitimi alarak kendilerini bu alanda geliştirdi. Ne kadar yeterli alt yapıya ve gerekli donanıma sahip olunursa olunsun müşteriye olan diyalogunda samimi ve içten olması gerekiyor. Firmamızın temelinde saygı ve diyalog çerçevesi bulunuyor. Daha sonra çalışmamızın kalitesini müşterilimize gösteriyoruz. ‘’Eşyalarınızı kendi eşyamız olarak taşıyarak, saygı çerçevesi içerisinde diyalog kuruyoruz’’ Firmamızın başlıca sloganı budur.

Esenyurt Şehir içi Taşımacılık

İstanbul Esenyurt’da bulunan nakliyat firmamız uzun yıllar hizmet veriyor. Evden eve, ofis ve fuar organizasyonları eşyalarını güvenilir şekilde taşıyor. Esenyurt nakliyeci firmamız taşınacak eşyaların hasar görmesini ortadan kaldırıyor. Kendine has bir stratejisi bulunan firmamız dikkatli olarak çalışıyor. Taşınacak eşyanın hasar görmesini ortadan kaldırarak gerekli tedbirlerin alınmasını sağlıyor. Bu alanda uzun yıllar hizmet veren firmamız donanımlı personeller ekibi sayesinde eşyalarınızın söküm ve kurulum işlemlerini de yerine getiriyor. Esenyurt şehir içi nakliyat taşımacılık sektöründe uzun yıllardan beri başarılıdır.

Nakliyat İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Nakliyat günümüzde yaygın tercih edilen bir taşımacılıktır. Şehir içi nakliyat yapılmadan önce güvenilir ve işini kusursuz yapan bir firma seçilmesine dikkat edilmesi gerekir. Firmamız bu alanda oldukça başarılı nakliyat yapıyor. Gerek donanım, gerek iş bitiricilik gerek ise pratik çözüm odaklı çalışmasıdır. Firmamızı seçerek doğru bir karara vereceğinizi göreceksiniz. İlk olarak nereden, nereye taşımanın yapılacağı yer belirtilir. Daha sonra ekibimiz personelleri tarafından eşya analizinin yapılması gerekiyor. Bunu bulunduğunuz yere gelerek eşya hacmi, miktarı ve sayısı baz alınır. Eşya hacmi büyük ise bunların parçalar haline bölünmesi gerekiyor. Bunu firma çalışanlarımız yapıyor. Taşınacak mesafe kaç km, haftanın hangi günü gibi ince hesaplar yapılır. Bu durumda her şey kusursuz olmaya bir zemin hazırladığını göreceksiniz.

Nakliye Nasıl Sağlanıyor?

Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra taşınacak yerin en, boy farkı ölçülür. Taşınmaya uygun bir yer ise taşıma işlemi yapılır. Bu işlem sırasında apartmanda veya kalabalık yerleşim yerinde oturuyorsanız dikkatli ve titizlik çerçevesinde taşıma yapılıyor. Çevrede bulunan ailelere de rahatsızlık verilmemesi gerekiyor. Bunun gibi birçok ince düşünceyi de düşünüyoruz. Genelde taşıma yapıldığında yüksek sesle konuşulup, gürültülü taşıma yapılıyor. Bu ne yazık ki günümüzde amatörce yapılan taşımacılık hala bulunuyor. Yapılan araştırmaya göre amatör olarak yapılan taşınmalardan %35 olarak çeşitli kazalar ile sonuçlanıyor. Hem maddi hem de çevreye zarar verilmemesi için profesyonel taşımacılık seçilmesi doğru bir karardır.

Yüksek Katlı Binalara Özel Yöntem

Yüksek girişli binalara eşya sokmak ve indirmek oldukça zordur. Geniş hacimli eşyalar çevreye çarpabiliyor. Bunun gibi durumlar farklı çözümler uygulanıyor. Firmamız profesyonel olarak hizmet verdiği için farklı stratejiler uygulanıyor. Bunlardan bir tanesi de asansörlü taşıma yöntemidir. 5 ve daha yüksek katta oturanlar için asansörlü taşıma oldukça fayda sağlıyor. Fransız balkon olarak isimlendirilen balkon ve pencerenin her iki kanadının da açılması gerekiyor. İşi kolaylaştırarak daha pratik bir çözüm olmasını sağlıyor. Asansörlü taşıma profesyonel bir taşımadır. Bulunduğunuz veya taşınacağınız binanın yüksekliğine göre dış cepheden bir asansör sistemi kuruluyor. Bu asansör sayesinde eşyalar kolaylıkla taşınıyor. Şehir içi nakliyat fiyatları bulunduğunuz yerden nereye taşınacaksa fiyat farkı gösteriyor.

 

Ayrıca Hizmet Verdiğimiz İlçeler;

Ataşehir,Avcılar, Ataköy, Atakent, Arnavutköy, Ambarlı, Acarkent, Alibeyköy, Aksaray, Acıbadem, Başakşehir, Bayrampaşa, Başakşehir, Bakırköy , Bağcılar, Bahçeşehir , Bahçelievler, Beylikdüzü, Beylerbeyi, Beykoz , Beyazıt, Beşiktaş, Bebek, Beyoğlu, Bostancı, Büyükçekmece, Caddebostan, Emirgan, Eyüp, Çekmeköy, Çavuşbaşı, Çatalca, Çemberlitaş, Çağlayan, Cağaloglu, Cihangir, Erenköy, Eminönü, Esenler, Esenyurt, Etiler, Feriköy, Fatih, Gürpınar, Gaziosmanpaşa, Gebze, Gürpınar, Göztepe, Florya, Göktürk, Güneşli, Güngören, Halkalı, Kemerburgaz, Hadımköy, Haznedar, İçerenköy, İkitelli, Kurtköy, İstinye, Kadıköy, Kozyatağı, Kağıthane, Karaköy, Kasımpaşa, Kartal, Kavacık, Kilyos, Kumburgaz, Kurtuluş, Küçükyalı, Küçükçekmece, Laleli, Levent, Libadiye, Maltepe, Maçka, Maslak, Mecidiyeköy, Merter, Nişantaşı, Ortaköy, Okmeydanı, Samandıra, Sarıyer, Sefaköy, Samandıra, Silivri, Sultançiftliği, Sultanbeyli, Şile, Sultangazi, Şenlikköy, Şişli, Şirinevler, Tarabya, Taksim, Tuzla, Topkapı, İmes, Ümraniye nakliyat, Üsküdar, Ulus, Pendik, Yenibosna, Yakacık, Yeşilköy, Zekeriyaköy, Zincirlikuyu, Zeytinburnu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir