Esenyurt NAKLİYAT

Hadımköy NAKLİYAT
12 Eylül 2019

Esenyurt NAKLİYAT

ESENYURT NAKLİYAT

Müşterimiz için değerli olan her şey bizim için de değerlidir anlayışı ile kusursuz bir nakliyat hizmeti sunmak için elimizden gelenin çok daha fazlasını yapmaktayız. Kullanılan teknolojik imkanlar ile eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımaktayız. Bununla birlikte Esenyurt nakliyat firması olarak şehir içi, şehirlerarası taşımacılık, depolama, evden eve nakliyat gibi birçok hizmetle sizin memnuniyetiniz için var gücümüzle çalışmaktayız.

  • Nakliye firması seçerken kesinlikle dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bu hususlardan bazıları şunlardır:
  • Müşterimize profesyonel kurumsal bir hizmet sunulması.
  • Nakliye yapan vasıtaların kalitesi ve temizliğine dikkat edilmesi.
  • Müşteriye güven yönüyle sigortalı taşıma hizmeti garantisi vermesi.
  • Her bir eşyanın güvenli ve hassas bir şekilde paketlenmesi.
  • Fiyatının ekonomik olması ve müşteriye ödemede tanıyacağı kolaylıkların olması.
  • Eşyaların eve zarar görmeden, sağlıklı bir şekilde kurulmasının sağlanması.

Bunlar gibi birçok önemli hususlara dikkat edilmesi o nakliye firmasının kalitesini göstermektedir. İşte bu kaliteyi yakalayan nadir firmalardan biriyiz.

ASTEK NAKLİYATASTEK NAKLİYATASTEK NAKLİYAT

Güvenilir Nakliyat

Nakliyeciler arasında Esenyurt nakliye firmamızı tercih etmeniz gerektiren sebeplerden biri de yevmiye verilerek çalıştırılan işçilerin olmamasıdır. Özellikle paketleme ve yerleştirme aşamasında uzman personeller çalıştırılmaktadır. Uzman personelimiz öncelikle taşınacak eşyalarını tespitini yapmaktadır. Ona göre gerekli olan materyalleri hazırlamaktadır. Dolayısıyla taşınma aşamasında olabilecek bütün kazalar bu şekilde engellenmektedir. Çünkü taşıma işlemi gerçekten zor ve zahmetli bir işlemdir. Müşterimizin bize emanet ettikleri bizim için çok değerlidir.

Nakliyecilik işinde aynı zamanda taşıma için kullanılan araçların iç ve dış dizaynı çok önemlidir. Eşyaları yerleştirirken zarar görmemesi için kullanılan aracın iç düzenlemesi de ona göre yapılmaktadır. Bununla birlikte nakliyecilikte eşyaların taşınacağı binaların özellikleri de dikkate alınmaktadır.

Binanın kaçıncı katta olduğu, cadde üstü ya da ara sokakta olup olmadığı balkonun olup olmadığı gibi hususlar dikkate alınarak kurulum ona göre yapılmaktadır. Esenyurt nakliyeci olarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmakla beraber uzman kadromuzla profesyonel taşımacılık yaparak sorunsuz taşıma işlemi ile her alanda hizmet sunmaktayız. Müşterimizle eşyaların alınması ve teslim edilmesi konusunda belirlediğimiz tarihe hassasiyetle dikkat etmekteyiz. Aynı zamanda müşteri ile sözleşme yaparak bizden kaynaklanabilecek her türlü hasarı karşılama konusunda da teminat vermekteyiz. Yapılan Nakliyat sigortası eşyalara gelebilecek herhangi bir hasarı karşılayan sigorta türüdür .Bu sigorta türü sigortalı ve sigortacının gerekli olan bilgileri alınarak hazırlanmaktadır. Bu yönüyle de nakliye sigortacılığı konusunda da güvenilir bir firma ile çalışmanız elbette ki ayrı bir önem kazanmaktadır. Bu da bizim firmamızda vardır.

Geçmişten gelen deneyimimizle birlikte nakliyecilikte amacımız elbette ki sadece para kazanmak değil ,müşteri memnuniyetini kazanmaktır. Bunun farkında olan müşterilerimiz verdiğimiz hizmetten çok memnun kaldıkları için diğer nakliyeler arasında bizi tercih etmektedirler. Verdiğimiz tüm sözleri yerine getirmenin gururuyla, uzman ve deneyimli personelimizle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir