Beylikdüzü Şehir İçi NAKLİYAT

Bayrampaşa Şehir İçi NAKLİYAT
21 Haziran 2020
Çekmeköy Şehir İçi NAKLİYAT
21 Haziran 2020

Beylikdüzü Şehir İçi NAKLİYAT

BEYLİKDÜZÜ ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT

Nakliye taşımacılığı günümüzde profesyonel şekilde yapılan bir sektöre dönüşmüştür. Ev, iş yeri, ofis gibi aklımıza gelebilecek tüm taşıma ve taşınma işlemleri Beylikdüzü şehir içi nakliye firması tarafından uzman ekiplerle birlikte zahmetsiz ve kaliteli şekilde yapılabilmektedir. Hiç yorulmadan ve zarara uğramadan yapılan taşınma işleri artık eskisi kadar lüks bir yöntem değildir. Her bütçeye uygun nakliye seçenekleri bulmak mümkündür.

Zamanında Zahmetsiz Taşınma

İster ev ister iş yeri olsun taşınma işlemi kişilere oldukça yorucu ve zaman alıcı bir iş olarak görünür. Günümüzde profesyonel taşımacılık yapan firmaların çoğalması ile bu iş yükünden büyük ölçüde kurtulmak mümkündür. En az eşyaların taşınması kadar toplanması ve yerleştirilmesi de oldukça zaman alan ve dikkatle yapılması gereken bir işlemdir.

Uzman kadromuzla hassas eşyalarınızın özel olarak paketlenmesine dikkat edildiği minimum hasarla hatta hasarsız taahhütlü taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Bu konuda firma güvenirliği önemlidir. Ekonomik ancak güvenli olmayan taşımacılık işlemleri, başta yaptığınız tasarrufun çok üzerinde bir zarara uğramanıza neden olabilmektedir. Bu nedenle işinde uzman güvenilir ve referansları olan firmaların seçilmesi önemlidir.

Taşımacılık konusundan firmaların verdiği terminlere uyulması da son derece önemlidir. Şehir hayatının yoğun koşuşturması sırasında aksayan gecikme yaşanan nakliye işleri bir kaosa dönüşebilir. Yapılan sözleşme ile belirlenen tarihte ve zamanında teslim ile müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.

Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü taşımacılık son yıllarda uygun koşullar sağlandığı takdirde sıkça tercih edilen bir yöntemdir. Taşıma asansörü bulunmayan yüksek katlı binalarda kolaylık sağlar. Beylikdüzü şehir içi nakliyeci firmaların bölgede fazla sayıda yüksek katlı bina olması açısından sıkça tercih ettikleri bir yöntemdir.

• Taşınmanın yapılacağı katın 2. Kattan yukarıda olması ( kat sayısını firmamız ile teyit etmeniz gerekir.)

• Bina asansörünün eşya taşımasında kullanımının yasak olması

• Taşıma yapılacak mekanın balkon ya da pencerelerin genişliğinin eşyalarının geçişi için uygun olması

Taşıma yapılacak binaların taşımacılık asansörünün kurulumuna uygun olması gibi koşulların sağlanması halinde asansör ile nakliyenin yapılması mümkündür. Bu koşulların teyidi için uzman kadrolarımızın yerinde tespit yapması nakliye anında oluşabilecek sorunların önlenmesi için oldukça önemli bir uygumadır. Modüler asansör için öncede rezervasyon yapmanız da yaşanabilecek olan yoğunluklarda öncelik verilmesi için mutlaka yapılması gerekir.

Montaj ve Demontaj İşlemleri

Taşıma sırasında sökülmesi ve tekrar kurulması gereken birçok eşya bulunmaktadır. Özellikle giysi dolapları uzman bir kişinin söküp kurması gereken eşyalardandır. Daha az maliyetli olması istenirken yanlış yapılan işlemler eşyaları zarar vermesi yönünden daha maliyetli olabilir. Taşınma işlemleri sırasında beyaz eşya, dolap, yatak gibi marangozluk ve tesisat işlerinin gerekli olduğu durumlarda, uzman kadromuzla sorunsuz ve kaliteli kurulum hizmeti vererek zahmetsiz bir taşınma sağlarız.

Güvenli Hasarsız Nakliyat

Beylikdüzü nakliyeci firması olarak, müşterilerimizin eşyalarının hasarsız teslimatı önceliklerimizdendir. Kırılma olasılığı yüksek cam gibi eşyalarınız özel ambalajlama teknikleri ile güvenli kutularla taşınır. Yapılacak sözleşme dahilinde hasar karşılanması da yine firmamız tarafından verilen hizmetler arasındadır. Riski minimuma indiren bir taşımacılıkta hasar oranı da aynı oranda olacaktır. Paketleme, taşıma ve yerleştirme kadar uzmanlık isteyen bir iştir. Eşyanın uygun şekilde paketlenmesi taşıma sırasında oluşabilecek kazaların önüne geçer bu aynı zamanda çalışan kişilerin güvenliği açısından da hayati önem taşımaktadır.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Nakliye fiyatlarını belirleyen pek çok unsur bulunmaktadır. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibi belirtilmiştir.

• Nakliye yapılacak kalkış ve varış noktası mesafeleri.

• Yük hacmi ve ağırlığı

• Alış ve teslim noktası kat sayısı (asansör kullanımı var mı? Kat asansörü kurulumuna uygun mekan olması vb…)

• Malzeme hassasiyeti vb.

Beylikdüzü şehir içi nakliyat firması olarak taleplerinize uygun olarak her bütçeye göre farklı fiyat seçeneklerimiz mevcuttur. Firmamızı arayarak genel şartlar ve fiyatlar konusunda bilgi alabilirsiniz. Ayrıca eksper ekiplerimiz yerinde inceleme yaparak fiyat ve taşıma şekli konusunda tarafınıza bilgi vermektedir. Bu ekiplerimizle görüşme sonunda ön sözleşme imzalayabilir ve taşıma tarihi belirleyebilirsiniz. Uzman kadromuzla güvenli nakliyat taahhüt eder, müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sağlarız. Küçük ve az sayıdaki eşya taşımacılığı için ekonomik seçeneklerimiz de mevcuttur.

 

Ayrıca Hizmet Verdiğimiz İlçeler;

Ataşehir,Avcılar, Ataköy, Atakent, Arnavutköy, Ambarlı, Acarkent, Alibeyköy, Aksaray, Acıbadem, Başakşehir, Bayrampaşa, Başakşehir, Bakırköy , Bağcılar, Bahçeşehir , Bahçelievler, Beylikdüzü, Beylerbeyi, Beykoz , Beyazıt, Beşiktaş, Bebek, Beyoğlu, Bostancı, Büyükçekmece, Caddebostan, Emirgan, Eyüp, Çekmeköy, Çavuşbaşı, Çatalca, Çemberlitaş, Çağlayan, Cağaloglu, Cihangir, Erenköy, Eminönü, Esenler, Esenyurt, Etiler, Feriköy, Fatih, Gürpınar, Gaziosmanpaşa, Gebze, Gürpınar, Göztepe, Florya, Göktürk, Güneşli, Güngören, Halkalı, Kemerburgaz, Hadımköy, Haznedar, İçerenköy, İkitelli, Kurtköy, İstinye, Kadıköy, Kozyatağı, Kağıthane, Karaköy, Kasımpaşa, Kartal, Kavacık, Kilyos, Kumburgaz, Kurtuluş, Küçükyalı, Küçükçekmece, Laleli, Levent, Libadiye, Maltepe, Maçka, Maslak, Mecidiyeköy, Merter, Nişantaşı, Ortaköy, Okmeydanı, Samandıra, Sarıyer, Sefaköy, Samandıra, Silivri, Sultançiftliği, Sultanbeyli, Şile, Sultangazi, Şenlikköy, Şişli, Şirinevler, Tarabya, Taksim, Tuzla, Topkapı, İmes, Ümraniye nakliyat, Üsküdar, Ulus, Pendik, Yenibosna, Yakacık, Yeşilköy, Zekeriyaköy, Zincirlikuyu, Zeytinburnu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir