Başakşehir Şehir İçi NAKLİYAT

Bahçeşehir Şehir İçi Nakliyat
21 Haziran 2020
Bayrampaşa Şehir İçi NAKLİYAT
21 Haziran 2020

Başakşehir Şehir İçi NAKLİYAT

Başakşehir Şehir içi Nakliyat

Taşımacılık tüm Dünya’da yapılan bir işlemdir.  Eşyaların bir yerden alınıp bir yere götürüldüğünde nakliyat kavramını alır. Nakliyat Türkiye’de gelişmiş bir sektördür. Başakşehir şehir içi nakliye bu alanda başarılı taşıma sağlıyor. Ev ofis ve fuar taşımacılığı sıklık ile yapılıyor. Geçmişte nakliyat amatör olarak yapılıyordu. Bu durumda genel iş kazaları olabiliyordu. Beyaz eşyaların çevreye vurması, darbe alması gibi çeşitli kazalar meydana gelebiliyordu. Hala günümüzde amatör olarak nakliyat bulunuyor. Fakat eskisi gibi değildir. İstanbul’da uzun zamandan beri hizmet veren firmamız nakliyat işini profesyonel olarak yapıyor. Kendine has bir stratejisi bulunan firmamız eşyalarınızın genişlik derecesi ne olursa olsun, nakliyatı başarılı olarak yapıyor.

Çalışma Prensibimiz

Firmamız uzun senelerden beri nakliyat işinde hizmet veriyor. Başakşehir şehir içi nakliyat İstanbul’da bulunan tüm illere nakliyat hizmeti sağlıyor. Bu sektörde uzun yıllardan beri bulunmamız bizleri piyasada tanınan bir firma haline getirdi. Müşteri potansiyelinin fazla olması kendimizi günden güne geliştirmemizde olanak tanıyor. Kırılmasından korktuğumuz eşyalarınızı kendi eşyamız gibi taşıyoruz. Vitrin, ayna, televizyon ve beyaz eşyalarınızın hassasiyetlik derecesi yüksektir. Bizler bunları düşünerek taşınmadan önce gerekli önlemlerimizi alıyoruz. Paketleme işlemi tamlandıktan sonra eşyalar araca yerleştiriliyor. Fakat eşyaların hassasiyetlik derecesine göre farklı önlemler alıyoruz. Köpük ve yumuşak dokulu yardımcı ürün kullanıyoruz. Bu sayede eşyalarınızda ki hassasiyetlik tamamen ortadan kalkmış oluyor.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılıyor?

Evden eve nakliyatın yapılması için güvenilir bir nakliyat firmanı ile çalışılması gerekiyor. Başakşehir nakliyeci firmamız güvenilir ve profesyonel olarak hizmet veriyor. Nakliyat eylemi yapılması için izlenecek bir yolun belirlenmesi gerekiyor. Nakliyat işleminden başarılı bir sonuç alınabilmesi için taşımanın ne şekilde yapılacağı belirlenmelidir. Taşınacak eşyalar ev, ofis ve fuar eşyalar mıdır? Nereden alınıp nereye taşınacak? Nakliyat hangi gün yapılacak? Gibi çeşitli soruların bilinmesi gerekiyor. Buna göre bir yol izlenerek fiyat belirlenebiliyor. Nakliyat mesafesi kaç kilometredir. Bu bilinmesi gereken en önemli hususlardan birisidir. Şehir içi nakliyatın yapılması için bunların önceden belirlenmesi gerekiyor.

Şehir içi Nakliyatın Yapılışı

İstanbul’da bulunan firmamız şehir içi nakliyatı başarılı şekilde sağlıyor. Başakşehir şehir içi nakliyeci firmamızın yıllar hizmet veriyor. %100 başarı sağlayan nakliyat firmamızın çalışma prensibi şu şekildedir. Nakliyat firması ekibimizden eşya analiz etmek için personel arkadaşlarımız geliyor. Eşyalarınızın fiziksel özelliği gibi birçok özellik inceleniyor. Hacmi, genişliği, fiziki yapısı ve eşyaların sayısı gibi analizler sağlanıyor. Daha sonra tarafımızca paketleme işlemi yapılıyor. Eşyalarınızın herhangi bir zarar görmemesi için koruyucu özelliğe sahip paketleme yapılıyor. Daha sonra bulunduğunuz yerden dikkatli şekilde indiriliyor. Bulunduğunuz yer kalabalık olabilir. Sessiz ve gürültü yapmadan komşularınıza herhangi bir rahatsızlık vermiyoruz. Daha sonra eşya sıralaması ile araca eşyalar yükleniyor. Büyük eşyalarınızın çizilmemesi ve zarar görmemesi için eşyalar sabitleniyor. Halat ile iyice sabitleniyor. Herhangi bir şekilde zarar görmüyor.

Sigortalı Olarak Çalışıyoruz

Nakliyat yapılırken görülmedik kazalar olabiliyor. Bu gibi durumların yaşanmaması için dikkatli ve titizlik ile çalışıyoruz. Başakşehir nakliyeci firmamız eşyalarınızı kendi eşyaları gibi taşıyor. Büyük eşyalar ve elektronik eşyalar hassas özeliklere sahiptir. Bunların taşıma sırasında ve nakliyat arabasında herhangi bir kazanın yaşanmaması için gerekli önlemler alınıyor. Fakat bazı durumlarda tarafımızdan olmasa bile çeşitli kazalar oluşabiliyor. Bu nedenden dolayı nakliyat öncesi sigorta sözleşmesi yapılıyor. Eşyalarınıza herhangi bir zarar görmeyeceğimin teminatı veriliyor. Nakliye olan eşyalarınızın herhangi bir tanesi zarar görmesinden dolayı tarafımızca masrafı karşılanıyor. Nakliyat öncesi sigorta sözleşmesi imzalamak önemlidir.

Nakliyatta En iyiyiz

Şehir içi nakliyatta piyasanın en donanımlı personel ekibine sahibiz. Hatta nakliyat olacak eşyaların taşınmasında çeşitli aksaklıklar olabilir. Eşyanın geniş hacimli olması eşyanın çıkmasında ve alandan sığmaması durumunda çeşitli çözümler bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de asansörlü taşımadır. Taşınacağınız yerin dış cephesine özel bir sistem kurularak yapılır. Geniş açılır pencere ve geniş açık balkonunuz bulunuyorsa, asansörlü taşıma sistemi daha kolaydır. Hem vakitten hem de taşınmada kolaylık sağlar Şehir içi taşımacılıkta nakliyat seçimi önemlidir. Sistemsel olarak çalışması sizler için avantaj sağlar. Şehir içi nakliyat fiyatları fiyat farklılığı gösteriyor. Bunun nedeni ise, tanışacak eşya sayısı, nereden alınıp, nereye taşınacak? Bunlar belirlenerek fiyat çıkartılır. İddia ediyoruz şehir içi nakliyatında en iyiyiz.

 

Ayrıca Hizmet Verdiğimiz İlçeler;

Ataşehir,Avcılar, Ataköy, Atakent, Arnavutköy, Ambarlı, Acarkent, Alibeyköy, Aksaray, Acıbadem, Başakşehir, Bayrampaşa, Başakşehir, Bakırköy , Bağcılar, Bahçeşehir , Bahçelievler, Beylikdüzü, Beylerbeyi, Beykoz , Beyazıt, Beşiktaş, Bebek, Beyoğlu, Bostancı, Büyükçekmece, Caddebostan, Emirgan, Eyüp, Çekmeköy, Çavuşbaşı, Çatalca, Çemberlitaş, Çağlayan, Cağaloglu, Cihangir, Erenköy, Eminönü, Esenler, Esenyurt, Etiler, Feriköy, Fatih, Gürpınar, Gaziosmanpaşa, Gebze, Gürpınar, Göztepe, Florya, Göktürk, Güneşli, Güngören, Halkalı, Kemerburgaz, Hadımköy, Haznedar, İçerenköy, İkitelli, Kurtköy, İstinye, Kadıköy, Kozyatağı, Kağıthane, Karaköy, Kasımpaşa, Kartal, Kavacık, Kilyos, Kumburgaz, Kurtuluş, Küçükyalı, Küçükçekmece, Laleli, Levent, Libadiye, Maltepe, Maçka, Maslak, Mecidiyeköy, Merter, Nişantaşı, Ortaköy, Okmeydanı, Samandıra, Sarıyer, Sefaköy, Samandıra, Silivri, Sultançiftliği, Sultanbeyli, Şile, Sultangazi, Şenlikköy, Şişli, Şirinevler, Tarabya, Taksim, Tuzla, Topkapı, İmes, Ümraniye nakliyat, Üsküdar, Ulus, Pendik, Yenibosna, Yakacık, Yeşilköy, Zekeriyaköy, Zincirlikuyu, Zeytinburnu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir